Registrace nového uživatele

Volej levně

TBD: translate

Tarif volej levně je určen pro zákazníky, kteří požadují co nejlevnější ceny hovorného, je to však někdy na úkor kvality.
U tohoto tarifu jsou nejvýhodnější ceny hlavně do zahraničí a na České pevné linky. Volání na České mobily je stejně kvalitní a za stejnou cenu jako u tarifu volej kvalitně.
U tohoto tarifu nejsme schopni garantovat kvalitu a v některých případech i správnost tarifikace a to z důvodu, že většina hovorů je zde spojována přez síť zahraničního telefonního operátora, který odmítá řešit reklamace s ohledem na nízkou cenu.
Kde se vyskytují problémy?
- Většina hovorů do zahraničí je spojena správně, ale najdou se i vyjímky viz níže.
- U hovorů na Českou pevnou linku se velmi často vyskytují problémy viz níže.
- Hovory na České mobily jsou spojovány přes spolehlivou Českou telefonní síť, tudíž problémy nejsou.
Vysledované problémy s kvalitou:
- Je slyšet vyzváněcí tón a přesto volanému nezvoní telefon. (zavěsit a volat znovu)
- Je slyšet vyzváněcí tón, začne běžet počítadlo hovoru - to znamená že hovor začal být tarifikován! a přesto volanému nezvoní telefon. (ihned zavěsit a volat znovu)
- Je slyšet divný vyzváněcí tón, počítadlo hovoru neběží. (čekat asi 15 až 20 vteřin, pokud to volaný nezvedne, zavěsit a volat znovu)
- Není slyšet vyzváněcí tón, ve sluchátku se ozývají divné zvuky,  počítadlo hovoru neběží. (čekat asi 15 až 20 vteřin, pokud to volaný nezvedne, zavěsit a volat znovu)
- Není slyšet vyzváněcí tón, ve sluchátku se ozývají divné zvuky,  počítadlo hovoru běží - to znamená že hovor začal být tarifikován! a přesto volanému nezvoní telefon. (ihned zavěsit a volat znovu).
- Ozve se anglická hláška že nebylo možno hovor spojit (zavěsit a volat znovu)
 
V případě že začne běžet počítadlo telefonu a neslyšíte volaného, ihned zavěsit!
Bohužel nejsme schopni vyřizovat reklamace u této služby, jelikož nám zahraniční operátor předloží záznamy o spojeném hovoru a my mu nedokážeme, že hovor nebyl spojen s volaným.

Volej kvalitně

TBD: translate

Tarif volej kvalitně je určen pro zákazníky, kteří potřebují mít jistotu, že se vždy dovolají kam potřebují a v plné kvalitě.
U tohoto tarifu je garantována kvalita velkým Českým telefonním operátorem a v případě jakéhokoli problému či reklamace jsme s nimi schopni situaci rychle řešit.

Volej jinak

TBD: translate

Nějaké povídání k této registraci pro JINÉ volání. Je celé zarovnané doleva, takže je lepší, aby bylo trochu delší.

Není problém, aby se tento text psal do více odstavců.